Location : Home > V > V24B5M200BN2
V24B5M200BN2
Share on FacebookShare on Facebook
V24B5M200BN2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V24B5M200BN2 5000 RANTLE RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VI-25F-MU-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 200W
VI-25F-MU-F3 IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-25F-MU-F3 NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AV60C-048L-033F20 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC-DC 100W 48VIN 3.3V POS
AV60C-048L-033F20 Artesyn 200 15+ Module New & Original parts TPC Global Service Co.Ltd.
AV60C-048L-033F20 Artesyn 350 2012+ Module New & Original parts enkaite Electronics Co., Ltd
AV60C-048L-033F20 Electronics 27471 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
VE-BNL-MU-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W
VE-BNL-MU-F3 IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BNL-MU-F3 NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J5J-MW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W
VE-J5J-MW NEW 87930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J5J-MW IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J5J-MW NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JWR-MX-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W