Location : Home > V > V24B28E150B3
V24B28E150B3
Share on FacebookShare on Facebook
V24B28E150B3 distributors
5595401003F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Orange Diffused 50¡ã 2.2V 25mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 6" (152.40mm)
5571005203F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator White 24V 16mA Round with Flat Top, 17.80mm Wire Leads - 0.50" (12.70mm)