Location : Home > V > V24B24T150BS2
V24B24T150BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V24B24T150BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V24B24T150BS2 24V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
V24B24T150BS2 24V Input Mini Family DC-DC Converter Module 10000 VICOR 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6092212330F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green 12V 15mA Round with Flat Top
REE15R Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 15 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 12.5W Solder Lug