Location : Home > V > V24B24H200BF2
V24B24H200BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V24B24H200BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V24B24H200BF2 24V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3549H-1AA-502B Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 10 Turn Hybritron? 2W Solder Lug
3549H-1AA-502B Bourns 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
3549H-1AA-502B Bourns 76600 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
3549H-1AA-502B IC 56600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
252A203A40NB Potentiometers, Variable Resistors Joystick Potentiometers POT JOYSTICK 20K OHM W/SWITCH
252A203A40NB IC 56730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
252A203A40NB RoHS 4820 11+ original new 8STAR-IC
KB1041S28 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 100k Ohm 1 Gang Reverse Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug
KB1041S28 IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KB1041S28 NEW 78210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B2J-IX-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W
VE-B2J-IX-F4 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B2J-IX-F4 NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B4D-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W