Location : Home > V > V24B24H150BL2
V24B24H150BL2
Share on FacebookShare on Facebook
V24B24H150BL2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V24B24H150BL2 24V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RB-1224S/H Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 1W 12VIN 24VOUT
RB-1224S/H RECOM 6564 17+ DIPSIP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RB-1224S/H RECOM 58333 17+ SIPDIP Global Thunder Electronics Co.,Ltd
RB-1224S/H IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RB-1224S/H NEW 94350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
27ESB104MMF50NF Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 100k Ohm 2 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.2W, 1/5W Solder Lug
27ESB104MMF50NF Factory 12000 2012+ 2012+ Obama Resources Group
27ESB104MMF50NF TE Connectivity / Holsworthy 86800 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
VI-BWZ-MY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W