Location : Home > V > V24B24E200BL2
V24B24E200BL2
Share on FacebookShare on Facebook
V24B24E200BL2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V24B24E200BL2 24V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PTV09A-4020U-B203 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 20k Ohm 1 Gang Linear Through Hole, Snap In Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.05W, 1/20W PC Pins, Board Locks
PTV09A-4020U-B203 IC 40250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PTV09A-4020U-B203 NEW 88090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416XA503P Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 50k Ohm 0.2W, 1/5W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
416XA503P TE Connectivity 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
VE-2N4-IU-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W
VI-BNW-IX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W