Location : Home > V > V24B24C150BN2
V24B24C150BN2
Share on FacebookShare on Facebook
V24B24C150BN2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V24B24C150BN2 24V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3223W-1-105 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 1M Ohm 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Top Adjustment
3223W-1-105 ?BOURNS Original 120,000 2012+ ?3223W New & Original Parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3223W-1-105 IC 37330 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
VE-2NR-MV-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 150W
VE-2NR-MV-F1 IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2NR-MV-F1 NEW 78970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J0K-IX-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W
VE-J0K-IX-B1 IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J0K-IX-B1 NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2WT-IX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W