Location : Home > V > V24B15T150BN2
V24B15T150BN2
Share on FacebookShare on Facebook
V24B15T150BN2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V24B15T150BN2 24V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3310H-001-503L Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 50k Ohm 2 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.25W, 1/4W PC Pins
3310H-001-503L 784494 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
3310H-001-503L 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3310H-001-503L IC 57870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1625938-2 Potentiometers, Variable Resistors Thumbwheel Potentiometers 470 Ohm 1W Through Hole Thumbwheel Potentiometer Top Adjustment