Location : Home > V > V24B15E200BS2
V24B15E200BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V24B15E200BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V24B15E200BS2 24V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
EVL-HFAA06B53 Potentiometers, Variable Resistors Thumbwheel Potentiometers 5k Ohm 0.03W, 1/32W Through Hole Thumbwheel Potentiometer Top Adjustment
EVL-HFAA06B53 Electronics 27709 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EVL-HFAA06B53 STOCK 46880 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
3250L-1-102M Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 1k Ohm 1W Wire Leads Panel Mount, Wire Leads Trimmer Potentiometer Wirewound 25 Turn Top Adjustment
3250L-1-102M ?BOURNS Original 120,000 2012+ ?3250L New & Original Parts SIMEN Electronics Co.,Ltd
3250L-1-102M ?BOURNS Original 120,000 2015+ ?3250L New & Original Parts enkaite Electronics Co., Ltd
3250L-1-102M ROHS 61285 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3059Y-1-473LF Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 47k Ohm 1W PC Pins Chassis Mount Trimmer Potentiometer Cermet 22 Turn Side Adjustment
3059Y-1-473LF BOURNS 80000 13~17+ Standard HCI
3059Y-1-473LF Bourns 19500 12+ TRIMMER 47K OHM 1W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3059Y-1-473LF Bourns 27600 12+ TRIMMER 47K OHM 1W TH Evergreen Electronics Co.,Ltd
PT4661N Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER DC-DC 5/3.3VIN 15A VRT
PT4661N TI/BB 27 2015+ 2015+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VE-2ND-IV-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W
VI-B1K-IU-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 200W
VI-B1K-IU-S IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B1K-IU-S NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J5X-IY Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W