Location : Home > V > V24B15C200BN2
V24B15C200BN2
Share on FacebookShare on Facebook
V24B15C200BN2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V24B15C200BN2 24V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MAXM17516ALI+T Power Supplies - Board Mount DC DC Converters IC REG BUCK ADJ 6A LGA
VE-23D-MU-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 85V 200W
VE-23D-MU-B1 IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-23D-MU-B1 NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3252L-1-305LF Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 3M Ohm 0.75W, 3/4W Wire Leads Chassis Mount Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Top Adjustment
3252L-1-305LF Bourns 75100 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
3252L-1-305LF BOURNS 80000 13~17+ Standard HCI
3252L-1-305LF IC 59780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J3B-MW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W