Location : Home > V > V24B12H200BS3
V24B12H200BS3
Share on FacebookShare on Facebook
V24B12H200BS3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V24B12H200BS3 24V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D75K2R0E Potentiometers, Variable Resistors Adjustable Power Resistor RESISTOR POWER ADJ 2 OHM 75W
D75K2R0E IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
D75K2R0E Ohmite 800,000 15+ 15+ TPC Global Service Co.Ltd.
D75K2R0E Ohmite 800,000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1625938-1 Potentiometers, Variable Resistors Thumbwheel Potentiometers 10k Ohm 1W Through Hole Thumbwheel Potentiometer Top Adjustment