Location : Home > V > V24B12H150BS2
V24B12H150BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V24B12H150BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V24B12H150BS2 24V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PTV112-4420A-C503 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 50k Ohm 2 Gang Reverse Logarithmic Through Hole, Snap In Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.05W, 1/20W PC Pins, Board Locks
PTV112-4420A-C503 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PTV112-4420A-C503 NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B6D-MY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W
VI-B6D-MY-F2 IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B6D-MY-F2 NEW 78210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-262-IX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W
VI-262-IX-S IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-262-IX-S NEW 78730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JWN-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W