Location : Home > V > V24B12C150BS2
V24B12C150BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V24B12C150BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V24B12C150BS2 24V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RUS300E Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 300 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 1000W Solder Lug
RUS300E Ohmite 48700 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
1623836-7 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 1k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment