Location : Home > V > V20E230PL1B1
V20E230PL1B1
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T95R227K6R3ESAL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 220UF 6.3V 10% 2824
T95R227K6R3ESAL NEW 88730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95R227K6R3ESAL Vishay Sprague 799400 1525+ CAP TANT 220UF 6.3V 10 2824 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T95R227K6R3ESAL Vishay Sprague 909400 NEW RoHS CAP TANT 220UF 6.3V 10 2824 FindCores Electronics Inc.
M39003/01-5283/TR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 2.7UF 5% 50V AXIAL
M39003/01-5283/TR IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-5283/TR NEW 78710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TM3D336K020CBA IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TM3D336K020CBA NEW 87410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
205-1-1REC2-5815-31 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
IELR1-1-62-30.0-01-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR 30A LEVER
KAL-800 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE TRON RECTIFIER
03450603X Circuit Protection Fuseholders FUSE HLDR CART 300V 20A PNL MNT
0651-6000-21 Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 6A 125VAC 5X20MM