Location : Home > V > V20150SHM3/4W
V20150SHM3/4W
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4734CPE3/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.6V 1W DO204AL
1N4734CPE3/TR8 IC 57400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NTD4805N-35G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 12.6A IPAK
NTD4805N-35G ON 20000 2016+ 3IPAKStraightLead IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
NTD4805N-35G ON 45000 2016 3IPAKStraightLead FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
NTD4805N-35G ON 85300 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IXTH200N085T Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 85V 200A TO-247
IXTH200N085T IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IXTH200N085T IXYS 882200 1525+ MOSFET N-CH 85V 200A TO-247 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
IXTH200N085T NEW 97310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RN 1ZV Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 1.5A AXIAL
RN 1ZV IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN 1ZV IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN 1ZV NEW 87750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SJPD-L5V Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 500V 3A SJP