Location : Home > V > V18ZT40PX10
V18ZT40PX10
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CWR26HB106KBFC\HR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 10UF 10% 15V 2214
IDGF666-32298-1 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
IDGF666-32298-1 IC 40640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IDGF666-32298-1 NEW 89170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95D156K035HZAS Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 15UF 35V 10% 2917
T95D156K035HZAS IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95D156K035HZAS NEW 89010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95D156K035HZAS Vishay Sprague 1448400 15+ CAP TANT 15UF 35V 10 2917 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
595D474X0025T2T Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 0.47UF 25V 20% 0805
595D474X0025T2T Vishay/Sprague 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GSX365NM Capacitors Trimmers, Variable Capacitors CAP TRIMMER 0.8-15PF 100V SMD
GSX365NM NEW 98650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GSX365NM Sprague-Goodman 1315500 15+ CAP TRIMMER 0.8-15PF 100V SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
GSX365NM Sprague-Goodman 680500 1525+ CAP TRIMMER 0.8-15PF 100V SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
2905758 Circuit Protection Accessories BRACKET TO FIX SPARK GAP
0KLC003.T Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CARTRIDGE 3A 600VAC CYLINDR
0324025.MXSLP Circuit Protection Fuses FUSE 250V FA SHORT LEAD 3AB 25A
0235002.VXP Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM
5VTP 10-R Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 10A 5X20MM
2046-23-C2LF Circuit Protection Gas Discharge Tube Arresters (GDT) GDT 230V 20% 10KA THROUGH HOLE
2035-09-BT1LF Circuit Protection Gas Discharge Tube Arresters (GDT) GDT 90V 20% 5KA THROUGH HOLE
MS32 15012 Circuit Protection Inrush Current Limiters (ICL) ICL 15 OHM 25% 12A 30MM