Location : Home > V > V150C8C100B
V150C8C100B
D225K3R0 Potentiometers, Variable Resistors Adjustable Power Resistor RESISTOR POWER ADJ 3 OHM 225W
D225K3R0 Ohmite 800,000 15+ Wirewound Resistors - Chassis Mount 225watt 3ohm 10 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3214J-1-202G Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 2k Ohm 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Side Adjustment
3214J-1-202G 784494 13+ fenkey electronics co.,ltd
3214J-1-202G 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3214J-1-202G Bourns 19467 12+ TRIMMER 2K OHM 0.25W SMD SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3214J-1-202G IC 59410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CT9EX504 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 500k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment
CT9EX504 Copal 16819 12+ TRIMMER 500K OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CT9EX504 Copal 25000 12+ TRIMMER 500K OHM 0.5W TH Evergreen Electronics Co.,Ltd
CT9EX504 IC 39860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CT9EX504 NEW 98090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V150A3V3M264B3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 264W
V150A3V3M264B3 IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V150A3V3M264B3 NEW 88350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B2H-MY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W
VE-B2H-MY-F4 IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B2H-MY-F4 NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BTY-IW-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W
VI-BTY-IW-F2 IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BTY-IW-F2 NEW 77930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JNH-MX-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W
VE-JNH-MX-F2 IC 59020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JNH-MX-F2 NEW 85500 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J3M-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W