Location : Home > V > V150C5C100BL3
V150C5C100BL3
PTD902-2020K-B503 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 50k Ohm 2 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.05W, 1/20W PC Pins, Board Locks
PTD902-2020K-B503 Bourns 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
PTD902-2020K-B503 IC 40950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PTD902-2020K-B503 NEW 87490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3269W-1-205 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 2M Ohm 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Top Adjustment
3269W-1-205 BOURNS 20000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
3269W-1-205 BOURNS 20000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
3269W-1-205 BOURNS 20000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
AV60C-048L-033F06-8 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC-DC 30W 48VIN 3.3V POS-EN
V48A12M500BG Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 500W
V48A12M500BG IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V48A12M500BG NEW 87970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V48A12M500BG VICOR 2000 2013+ 48V Input Maxi Family DC-DC Converter Module Protec Engineering (S) Pte Ltd
VI-B3R-MU-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 200W
VI-B3R-MU-F1 IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B3R-MU-F1 NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B23-MX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W
VI-B23-MX-S IC 40400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B23-MX-S NEW 87810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BWJ-IW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W
VI-BWJ-IW-S IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BWJ-IW-S NEW 87450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J6M-IZ-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W
VE-J6M-IZ-S IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J6M-IZ-S NEW 88450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JWW-IZ-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 25W