Location : Home > V > V150C28T150BS2
V150C28T150BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V150C28T150BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V150C28T150BS2 150V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ISE0312A-H Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONV 12V 1W
VE-B53-MU-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W
VE-B53-MU-F1 IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B53-MU-F1 NEW 88850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-273-MY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W
V24A28H400BL3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 400W
V24A28H400BL3 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V24A28H400BL3 IPD 168 Standard+Package RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
VI-2WZ-MW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W