Location : Home > V > V150C28M150BN
V150C28M150BN
Share on FacebookShare on Facebook
V150C28M150BN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V150C28M150BN 150V Input Micro Family DC-DC Converter Module 10000 VICOR 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
EVU-E3KFK4D24 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 20k Ohm 1 Gang Logarithmic Through Hole, Snap In Potentiometer Detent 1 Turn 0.05W, 1/20W PC Pins, Board Locks
EVU-E3KFK4D24 Electronics 27199 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
EVU-E3KFK4D24 NEW 76590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B31-IW-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W
VI-B31-IW-F3 IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B31-IW-F3 NEW 99090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J6F-MW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W