Location : Home > V > V150C28H150BF2
V150C28H150BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V150C28H150BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V150C28H150BF2 150V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JT028-RYG-CSL Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green, Red, Yellow Diffused 24V Green, 24V Red, 24V Yellow 30mA Green, 30mA Red, 30mA Yellow Wire Leads - 48" (1219.20mm)
FT63EN103 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 10k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
FT63EN103 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FT63EN103 NEW 98710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B4N-MU-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 200W
VE-B4N-MU-F4 IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B4N-MU-F4 NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J3L-IW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W