Location : Home > V > V150C28C150BN2
V150C28C150BN2
Share on FacebookShare on Facebook
V150C28C150BN2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V150C28C150BN2 150V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
95A2A-B28-A10/A10L Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 1k Ohm 2 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Cermet 1W Solder Lug
95A2A-B28-A10/A10L BOURNS 1000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
95A2A-B28-A10/A10L BOURNS 1000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
95A2A-B28-A10/A10L BOURNS 1000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
95A2A-B28-A10/A10L IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SM-43TX101 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 100 Ohm 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Top Adjustment
SM-43TX101 Copal 10329 12+ TRIMMER 100 OHM 0.25W SMD SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
SM-43TX101 Copal 10441 12+ TRIMMER 100 OHM 0.25W SMD Evergreen Electronics Co.,Ltd
SM-43TX101 IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SM-43TX101 NEW 88530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BTY-MY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W