Location : Home > V > V150C28C150BL2
V150C28C150BL2
Share on FacebookShare on Facebook
V150C28C150BL2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V150C28C150BL2 150V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
96A1D-G28-E13L Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 1W PC Pins
96A1D-G28-E13L Bourns 48600 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
96A1D-G28-E13L IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
96A1D-G28-E13L N/A 84 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
AVT02506E500R0KE Potentiometers, Variable Resistors Adjustable Power Resistor RES ADJ 500 OHM 25W 10% LUGS
RJ4EWS205 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 2M Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
RJ4EWS205 Copal 7795 12+ 12+ General Electronics Co.,Ltd
RJ4EWS205 Copal 14060 12+ TRIMMER 2M OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor