Location : Home > V > V150C24T150BS3
V150C24T150BS3
Share on FacebookShare on Facebook
V150C24T150BS3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V150C24T150BS3 150V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5590303023F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Yellow 60¡ã 12V 13mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 6" (152.40mm)