Location : Home > V > V150C24T150BF3
V150C24T150BF3
Share on FacebookShare on Facebook
V150C24T150BF3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V150C24T150BF3 150V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RKS75R Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 75 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 100W Solder Lug