Location : Home > V > V150C24C150BN3
V150C24C150BN3
Share on FacebookShare on Facebook
V150C24C150BN3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V150C24C150BN3 150V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
V150C24C150BN3 150V Input Micro Family DC-DC Converter Module 10000 VICOR 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1070.0486 Optoelectronics Touch Screen Overlays Touch Screen Overlay 8.4" (213.36mm)