Location : Home > V > V150C24C150BF2
V150C24C150BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V150C24C150BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V150C24C150BF2 150V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PM5RD12VW6.0 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red Diffused 40¡ã 12V Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 6" (152.40mm)
RM-3.315S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 0.25W 3.3VIN 15VOUT
RM-3.315S NEW 88070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RM-3.315S RECOM 2000 2013+ 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
REE6R0 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 6 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 12.5W Solder Lug