Location : Home > V > V150C15H150BF2
V150C15H150BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V150C15H150BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V150C15H150BF2 150V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJ13S105 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 1M Ohm 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
RJ13S105 IC 40410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RJ13S105 RoHS 215810 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
VE-J4H-MW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W