Location : Home > V > V150C15C150BF2
V150C15C150BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V150C15C150BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V150C15C150BF2 150V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3386P-1-554 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 550k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
3386P-1-554 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3386P-1-554 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PT6673G Power Supplies - Board Mount DC DC Converters REG 3.3V-12V 1.25A SIP HORZ HT
PT6673G Texas Instruments 8000 2012+ REG 3.3V-12V 1.25A SIP HORZ HT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VI-2N0-MY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W
VI-2N0-MY-B1 IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2N0-MY-B1 NEW 78670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JT2-MW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W