Location : Home > V > V150C12H150BS2
V150C12H150BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V150C12H150BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V150C12H150BS2 150V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PV6F2PXSS-231 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green 2.8V 20mA Round with Flat Top, 4.00mm Solder Lug
PV6F2PXSS-231 IC 40400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PV6F2PXSS-231 NEW 97710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3360C-1-103 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 10k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.25W, 1/4W PC Pins
3360C-1-103 784494 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
3360C-1-103 784494 13+ fenkey electronics co.,ltd
3360C-1-103 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
VI-25P-MU-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 200W
VI-25P-MU-F1 IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-25P-MU-F1 NEW 97710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RJ5EX104 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 100k Ohm 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment
RJ5EX104 Copal Electronics Inc 8000 2012+ POT 100K OHM 14 TURN CERMET SIDE Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RJ5EX104 Copal Electronics Inc 8000 2015+ POT 100K OHM 14 TURN CERMET SIDE enkaite Electronics Co., Ltd