Location : Home > V > V150C12C150BF2
V150C12C150BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V150C12C150BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V150C12C150BF2 150V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
Q14P1CXXR24E Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red Diffused 100¡ã 24V 20mA Round with Domed Top, 10.00mm Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Q14P1CXXR24E 789496 13+ fenyang electronics co.,ltd
Q14P1CXXR24E IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
Q14P1CXXR24E NEW 88250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3266W-1-205 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 2M Ohm 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Top Adjustment
3266W-1-205 ROHS 61285 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3266W-1-205 STOCK 42920 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
3266W-1-205 STOCK 42920 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
VE-JW3-IY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W