Location : Home > V > V150B5H200BF
V150B5H200BF
Share on FacebookShare on Facebook
V150B5H200BF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D12K15RE Potentiometers, Variable Resistors Adjustable Power Resistor RESISTOR POWER ADJ 15 OHM 12W
D12K15RE IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
D12K15RE NEW 88510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
D12K15RE Ohmite 800,000 15+ 15+ TPC Global Service Co.Ltd.
CT6ETH501 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 500 Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
CT6ETH501 Copal 15000 12+ TRIMMER 500 OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CT6ETH501 Copal 75000 12+ TRIMMER 500 OHM 0.5W TH Evergreen Electronics Co.,Ltd
CT6ETH501 NEW 98490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BTY-IX-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W
VE-BTY-IX-F1 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BTY-IX-F1 NEW 78290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J5Y-MW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W
VI-J5Y-MW-S IC 40750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J5Y-MW-S NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J2M-MY Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W
VE-J2M-MY IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J2M-MY NEW 78250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J2M-MY IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J2M-MY NEW 78450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B6L-IU-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W