Location : Home > V > V150B5C200BF2
V150B5C200BF2
392JB250K Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 250k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.5W, 1/2W PC Pins
TM7ES201 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 200 Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 3 Turn Side Adjustment
TM7ES201 Copal 11653 12+ TRIMMER 200 OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
TM7ES201 Copal 16060 12+ TRIMMER 200 OHM 0.5W TH Evergreen Electronics Co.,Ltd
TM7ES201 NEW 98650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RJ6X253 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 25k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
RJ6X253 Copal 11170 12+ TRIMMER 25K OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RJ6X253 Copal 12800 12+ TRIMMER 25K OHM 0.5W TH Evergreen Electronics Co.,Ltd
RJ6X253 NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2NH-MU Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 200W
VE-2NH-MU IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2NH-MU NEW 78970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2NH-MU IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2NH-MU NEW 78570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-2TL-MV Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W