Location : Home > V > V150B24T150BF
V150B24T150BF
Share on FacebookShare on Facebook
V150B24T150BF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V150B24T150BF 150V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-26P-MU Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 200W
VE-26P-MU IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-26P-MU NEW 98810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-26P-MU IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-26P-MU NEW 99010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J44-MX-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W
VI-J44-MX-F1 IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J44-MX-F1 NEW 87050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2NF-IU-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 200W
VE-2NF-IU-F4 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2NF-IU-F4 NEW 78150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J6X-IX-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W
VI-J6X-IX-B1 IC 40230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J6X-IX-B1 NEW 97450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JTM-IZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W