Location : Home > V > V150B24H250BL
V150B24H250BL
Share on FacebookShare on Facebook
V150B24H250BL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V150B24H250BL 150V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PM5YD12VW6.0-CC Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Yellow Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 6" (152.40mm)
53UAD-T16-A15L Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 10k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Cermet 1W Solder Lug
53UAD-T16-A15L bourns 2000 2014+ DIP WLParts Electronics ltd
53UAD-T16-A15L BOURNS 80000 13~17+ Standard HCI
53UAD-T16-A15L IC 58040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RJ13S503 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 50k Ohm 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
RJ13S503 Copal 15350 12+ TRIMMER 50K OHM 0.75W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RJ13S503 Copal 89005 12+ TRIMMER 50K OHM 0.75W TH Evergreen Electronics Co.,Ltd