Location : Home > V > V150B15T150BF
V150B15T150BF
Share on FacebookShare on Facebook
V150B15T150BF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V150B15T150BF 150V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3292L-1-203LF Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 20k Ohm 0.5W, 1/2W Wire Leads Chassis Mount Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Top Adjustment
3292L-1-203LF 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3292L-1-203LF Bourns 15000 12+ TRIMMER 20K OHM 0.5W LEADS SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3292L-1-203LF IC 60020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-21K-MV-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 150W
VE-21K-MV-B1 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-21K-MV-B1 NEW 88450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B31-MX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W
VE-B31-MX-S IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B31-MX-S NEW 87650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J40-MW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W
VE-J40-MW NEW 88390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J40-MW IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J40-MW NEW 88190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2WY-IV Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 99W