Location : Home > V > V150A8H400B2
V150A8H400B2
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MEA1D1505SC Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER +/-5V 1W
MEA1D1505SC MURATA 13168 17+ 17+ EKT Electronics Co., Ltd
MEA1D1505SC MURATA 13168 17+ DIP Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MEA1D1505SC MURATA 5534 17+ SIP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VE-J2N-IX-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W
VE-J2N-IX-B1 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J2N-IX-B1 NEW 77350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B42-IW-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W
VI-B42-IW-F3 IC 40220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B42-IW-F3 NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2WW-CY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W
VE-2WW-CY-B1 IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2WW-CY-B1 NEW 77470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JVR-IY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W
VE-JVR-IY-B1 IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JVR-IY-B1 NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JWK-IX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W