Location : Home > V > V150A8C400BF3
V150A8C400BF3
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6571004303F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator White Diffused 24V 20mA Round with Flat Top, 16.50mm Wire Leads - 6" (152.40mm)
6071212110F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green 2V 15mA Round with Domed Top, 4.00mm