Location : Home > V > V150A8C300BL
V150A8C300BL
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3310Y-001-203L Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 20k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.25W, 1/4W PC Pins
3310Y-001-203L BOURNS 1000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
3310Y-001-203L BOURNS 1000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
3310Y-001-203L BOURNS 1000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
3361P-1-205G Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 2M Ohm 0.5W, 1/2W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
3361P-1-205G 39316 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
3361P-1-205G ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3361P-1-205G STOCK 43230 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
VE-2NM-MV-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 150W
VE-BWN-MY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W