Location : Home > V > V110C28H100BF2
V110C28H100BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V110C28H100BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V110C28H100BF2 110V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
R0.5D10-0512-R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters 0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE
R0.5D10-0512-R IC 40340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R0.5D10-0512-R NEW 88490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1623840-1 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 20k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
1-1623840-1 IC 57780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1623840-1 TE Connectivity 16450 15+ TRIMMER 20K OHM 0.5W TH Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
1-1623840-1 TE Connectivity 20000 12+ TRIMMER 20K OHM 0.5W TH Evergreen Electronics Co.,Ltd
1-1623840-1 TE Connectivity 27082 12+ TRIMMER 20K OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
VI-2ND-MU Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 85V 200W
VI-2ND-MU NEW 78450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-2ND-MU IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2ND-MU NEW 78650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-2NB-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W
VI-2NB-MY-S IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2NB-MY-S NEW 77850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JWK-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W