Location : Home > V > V110C28E100BS3
V110C28E100BS3
Share on FacebookShare on Facebook
V110C28E100BS3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V110C28E100BS3 110V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
24979673332504F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green 3.6V 20mA Round with Flat Top, 7.10mm Wire Wrap