Location : Home > V > V110C28E100BS
V110C28E100BS
Share on FacebookShare on Facebook
V110C28E100BS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V110C28E100BS 110V Input Micro Family DC-DC Converter Module 10000 VICOR 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MTU1S1209MC-R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC 1KVDC ISOLAT SMD 1W 12-9V
MTU1S1209MC-R IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MTU1S1209MC-R NEW 78610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-260-EU-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W
VI-260-EU-S IC 40270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-260-EU-S NEW 78750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V300A24M500BL Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 500W
V300A24M500BL MODULE 80000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
V300A24M500BL MODULE 77660 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
V300A24M500BL IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V300A24M500BL NEW 77470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B1R-MX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W