Location : Home > V > V110C28C100BS2
V110C28C100BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V110C28C100BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V110C28C100BS2 110V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PTV09A-2015U-A102 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 1k Ohm 1 Gang Logarithmic Through Hole, Snap In Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.05W, 1/20W PC Pins, Board Locks
PTV09A-2015U-A102 BOURNS 1400600 1521+ SMD Unitronix Electronics Limited
PTV09A-2015U-A102 IC 40560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PTV09A-2015U-A102 NEW 89150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PT6212G Power Supplies - Board Mount DC DC Converters REGULATOR 5V 2A HORZ HZ HT
PT6212G IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PT6212G N/A 20 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PT6212G Semiconductor 19355 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
VE-23J-MV-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W
VI-243-MY-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W
VI-243-MY-F1 IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-243-MY-F1 NEW 98890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-25X-CV-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W
VI-25X-CV-F2 IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-25X-CV-F2 NEW 78690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B13-IX-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W
VE-B13-IX-F1 IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B13-IX-F1 NEW 78910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J7R-MZ-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 25W
VE-J7R-MZ-F4 IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J7R-MZ-F4 NEW 89170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JTX-IZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 25W
VI-JTX-IZ IC 40520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JTX-IZ NEW 77330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JTX-IZ IC 40620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JTX-IZ NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JWL-IY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W
VI-JWL-IY-S IC 40250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JWL-IY-S NEW 78890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JT0-CX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W