Location : Home > V > V110C24C100BN
V110C24C100BN
Share on FacebookShare on Facebook
V110C24C100BN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V110C24C100BN 110V Input Micro Family DC-DC Converter Module 10000 VICOR 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
81A1A-B28-B13L Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 1W PC Pins
81A1A-B28-B13L 645978 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
81A1A-B28-B13L 645978 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
81A1A-B28-B13L 645978 13+ fenkey electronics co.,ltd
81A1A-B28-B13L 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
3345W-1-202T Potentiometers, Variable Resistors Thumbwheel Potentiometers 2k Ohm 1W Through Hole Thumbwheel Potentiometer Side Adjustment
3345W-1-202T 784494 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
3345W-1-202T 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3345W-1-202T Bourns 20000 12+ TRIMMER 2K OHM 1W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3345W-1-202T IC 57280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MI-27N-MW-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 165VIN 18.5VOUT 100W
MI-27N-MW-F3 IC 40250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MI-27N-MW-F3 NEW 87570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BWY-MW-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W