Location : Home > V > V110C12E100BS2
V110C12E100BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V110C12E100BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V110C12E100BS2 110V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1030QDX4 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Neon Panel Indicator White 125V Round with Flat Top Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
1030QDX4 985765 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1030QDX4 985765 13+ fenkey electronics co.,ltd
1030QDX4 985765 13+ fenyang electronics co.,ltd
EVN-DCAA03B14 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 10k Ohm 0.1W, 1/10W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Carbon 1 Turn Side Adjustment
EVN-DCAA03B14 81640 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
EVN-DCAA03B14 brenda@hon 68800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EVN-DCAA03B14 Electronics 27229 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
VE-2NF-IU-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 200W
VE-2NF-IU-B1 IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2NF-IU-B1 NEW 78950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MI-J73-MY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERT DC/DC 165VIN 24VOUT 50W
MI-J73-MY-F4 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MI-J73-MY-F4 NEW 99090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V24A6V5T400BN Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 400W
V24A6V5T400BN IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V24A6V5T400BN NEW 99190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JNY-MX-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W
VE-JNY-MX-F1 IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JNY-MX-F1 NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JWJ-MZ-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 25W