Location : Home > V > V110B24C150BS
V110B24C150BS
Share on FacebookShare on Facebook
V110B24C150BS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V110B24C150BS 110V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
V110B24C150BS 110V Input Mini Family DC-DC Converter Module 10000 VICOR 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5592501023F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Orange Diffused 60¡ã 1.9V 30mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 6" (152.40mm)