Location : Home > V > V110A5M200B3
V110A5M200B3
Share on FacebookShare on Facebook
V110A5M200B3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
800-V3-030-22-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
800-V3-030-22-002101 IC 56560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-V3-030-22-002101 Preci-Dip 156990 2016+ CONN HDR 30POS 0.100 T/H R/A Unitronix Electronics Limited
800-V3-030-22-002101 Preci-Dip 287470 2016+ CONN HDR 30POS 0.100 T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0878321814 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold