Location : Home > V > V10P42AUTO
V10P42AUTO
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/01-5746 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 0.47UF 5% 100V AXIAL
M39003/01-5746 IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-5746 NEW 74850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
695D476X9020H2T Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 47UF 20V 10% 3015
695D476X9020H2T Electronics 25279 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
695D476X9020H2T IC 38832 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
APL11-1-42-303 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 30A
APL11-1-42-303 Sensata Technologies/Airpax 138110 2015+ CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 30A Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
APL11-1-42-303 Sensata Technologies/Airpax 57869 2015+ CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 30A Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
APL11-1-42-303 N/A 6888 2015+ STANDARD Package enkaite Electronics Co., Ltd
209-2-1-52-2-8-40 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR 40A 125VDC
9101903200 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR 10A 250VAC 80VDC