Location : Home > V > V10150SHM3/4W
V10150SHM3/4W
Share on FacebookShare on Facebook
V10150SHM3/4W distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMBJ5921CE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.8V 2W SMBJ
SMBJ5921CE3/TR13 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBJ5921CE3/TR13 NEW 87710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SMBJ5951BE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 120V 2W SMBJ
SMBJ5951BE3/TR13 IC 40220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBJ5951BE3/TR13 NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EPC8009ENGR Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single TRANS GAN 65V 4.1A BUMPED DIE
EPC8009ENGR IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EPC8009ENGR NEW 67570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S115FA Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 150V 1A SOD123FA
0387013303 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
SS34LHE-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 3A SOD123HE
282818-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
282818-4 IC 59920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282818-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER R/A 4POS .400 EKT Electronics Co., Ltd
282818-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER R/A 4POS .400 SIMEN Electronics Co.,Ltd
282818-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER R/A 4POS .400 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
31430 Caterpillar 8000 15+ INSERT-V SEA SIMEN Electronics Co.,Ltd
31430 Caterpillar 8000 15+ INSERT-V SEA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
31430 Caterpillar 8000 2015+ INSERT-V SEA EKT Electronics Co., Ltd
31430 PANASONIC 4550 09+ ÑŸñëŠ×ÓÖêʽ»áÉç
282965-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
282965-2 IC 60070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282965-2 TE Connectivity AMP Connectors 157240 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 7.62MM Unitronix Electronics Limited
282965-2 TE Connectivity AMP Connectors 297870 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com