Location : Home > U > UX54F62001
UX54F62001
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
445I33C24M00000 Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À30ppm Crystal 16pF 40 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD
445I33C24M00000 CTS-Frequency Controls 57079 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 16PF SMD Unitronix Electronics Limited
445I33C24M00000 CTS-Frequency Controls 98530 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 16PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445I33C24M00000 CTS-Frequency Controls 98530 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 16PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SG-310SEF 29.4912MC3 Crystals and Oscillators Oscillators 29.4912MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 1.8V 2mA Standby (Power Down)
SG-310SEF 29.4912MC3 EPSON 41825 1538+ OSC XO 29.4912MHZ CMOS SMD Alphatek Technology Limited
SG-310SEF 29.4912MC3 EPSON 57249 2015+ OSC XO 29.4912MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SG-310SEF 29.4912MC3 EPSON 78690 2015+ OSC XO 29.4912MHZ CMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SG-310SEF 29.4912MC3 EPSON 78690 2015+ OSC XO 29.4912MHZ CMOS SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
C3390-12.000 Crystals and Oscillators Oscillators 12MHz HCMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 18mA Enable/Disable
C3390-12.000 Crystek Corporation 57199 2015+ OSC XO 12.000MHZ HCMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C3390-12.000 IC 37212 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
VL14715100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VL14715100J0G Amphenol FCI 147260 2016+ 500 TB SOCKET RA Unitronix Electronics Limited
VL14715100J0G IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VL14715100J0G NEW 77610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VO06125100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VO06125100J0G Amphenol FCI 147620 2016+ 350 TB SOC 2-ROWS WF RA Unitronix Electronics Limited
VO06125100J0G IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VO06125100J0G NEW 88790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1939053-3 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - micro A USB 2.0 Plug Connector 5 Position Free Hanging (In-Line)
1-1939053-3 IC 56300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1939053-3 TEConnecti 17474 CONNPLUGMICROUSBA AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
OSTVO061151 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTVO061151 IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVO061151 NEW 77390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVO061151 On Shore Technology Inc. 147230 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
OQ13545100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ13545100J0G Amphenol FCI 157780 2016+ 508 TB SOCKET CLOSE RA Unitronix Electronics Limited
OQ13545100J0G IC 40200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ13545100J0G NEW 84350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1781030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1781030 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1781030 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1781030 Phoenix Contact 297690 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0399200503 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.591" (15.00mm) Through Hole